Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hand soap and sanitizer dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSP013BKS22 hand soap and sanitizer dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSP013BKS22 12oz Brushed Stainless Pump Matte Black With Brushed Top Includes One RSP102BSS22 Pump Dispenser Top Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP013BKS22 |
| Manufacturer Part # | RSP013BKS22 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| UPC | 840291030832 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP013BKS22, 12oz Brushed Stainless Pump - Matte Black with Brushed Top, includes one RSP102BSS22 Pump Dispenser Top - Silver, and one RSP010BKS22-BTM 12oz Brushed Stainless Pump Base - Matte Black [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
