Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soap dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSD025BEC23 soap dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSD025BEC23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Soap Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSD025BEC23 |
| Manufacturer Part # | RSD025BEC23 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 6.17 lbs |
| UPC | 840291021595 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSD025BEC23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Soap Dish, 4"W x 4"D x 0.75"H, Square, Stoneware, Dune, room360® - Belize (Packed By: 12 Each Per Case)
