Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soap dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSD008FRR13 soap dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSD008FRR13 Soap Dish 4"W X 4"D X 0.5"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSD008FRR13 |
| Manufacturer Part # | RSD008FRR13 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 3.74 lbs |
| UPC | 840291016812 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSD008FRR13, Soap Dish, 4"W x 4"D x 0.5"H, Square, Composite, Ice, room360® - Nassau (Packed By: 12 Each Per Case)
