Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soap dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSD006GYR13 soap dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSD006GYR13 Soap Dish 3.75"W X 3.75"D X 1.25"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSD006GYR13 |
| Manufacturer Part # | RSD006GYR13 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 7.49 lbs |
| UPC | 840291056764 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSD006GYR13, Soap Dish, 3.75"W x 3.75"D x 1.25"H, Round, Resin, Cement Grey, room360® - Miami (Packed By: 12 Each Per Case)
