Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soap dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RSD006ESC23 soap dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RSD006ESC23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Soap Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSD006ESC23 |
| Manufacturer Part # | RSD006ESC23 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 840291018830 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSD006ESC23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Soap Dish, 4"W x 4"D x 1.25"H, Round, Stoneware, Espresso, room360® - Miami (Packed By: 12 Each Per Case)
