Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RRT014BRL21 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RRT014BRL21 Tray 16"W X 11"D X 2.75"H With Handle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT014BRL21 |
| Manufacturer Part # | RRT014BRL21 |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 11" |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 16" |
| Height | 2.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 7.27 lbs |
| UPC | 840291021328 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT014BRL21, Tray, 16"W x 11"D x 2.75"H, With Handle, Rectangular, Faux Leather, Brown, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
