Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH room service trays.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RRT001BKL10 room service trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RRT001BKL10 Tray 19"W X 13"D X 2.5"H With Handle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT001BKL10 |
| Manufacturer Part # | RRT001BKL10 |
| Long Side / Diameter | 19" |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 13" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.73 lbs |
| UPC | 840291014016 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT001BKL10, Tray, 19"W x 13"D x 2.5"H, With Handle, Rectangular, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 2 Each Per Case)
