Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china storage jar and ingredient canisters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RJR026WHP22 china storage jar and ingredient canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RJR026WHP22 Jar 3.75"W X 3.75"D X 3.25"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR026WHP22 |
| Manufacturer Part # | RJR026WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291027931 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR026WHP22, Jar, 3.75"W x 3.75"D x 3.25"H, Square, With Lid, Porcelain, White, room360® - Toronto (Packed By: 6 Each Per Case)
