Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH plastic storage jars and ingredient canisters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RJR023BRL22 plastic storage jars and ingredient canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RJR023BRL22 Jar 2.75"W X 2.75"D X 4.5"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR023BRL22 |
| Manufacturer Part # | RJR023BRL22 |
| Height | 4.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 840291021649 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR023BRL22, Jar, 2.75"W x 2.75"D x 4.5"H, Square, With Lid, Faux Leather, Brown, room360® - Java (Packed By: 6 Each Per Case)
