Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH plastic storage jars and ingredient canisters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RJR008WHR12 plastic storage jars and ingredient canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RJR008WHR12 Jar 3.25"W X 3.25"D X 4.25"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR008WHR12 |
| Manufacturer Part # | RJR008WHR12 |
| Height | 4.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 6.17 lbs |
| UPC | 840291021960 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR008WHR12, Jar, 3.25"W x 3.25"D x 4.25"H, Square, With Lid, Resin, Shell, room360® - Miami (Packed By: 6 Each Per Case)
