Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH plastic storage jars and ingredient canisters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RJR008GYR12 plastic storage jars and ingredient canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RJR008GYR12 Jar 2.75"W X 2.75"D X 4.25"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR008GYR12 |
| Manufacturer Part # | RJR008GYR12 |
| Height | 4.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 6.17 lbs |
| UPC | 840291056757 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR008GYR12, Jar, 2.75"W x 2.75"D x 4.25"H, Square, With Lid, Resin, Cement Grey, room360® - Miami (Packed By: 6 Each Per Case)
