Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH plastic storage jars and ingredient canisters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RJR001BKL12 plastic storage jars and ingredient canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RJR001BKL12 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Jar
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR001BKL12 |
| Manufacturer Part # | RJR001BKL12 |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2.35 lbs |
| UPC | 840291016119 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR001BKL12, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Jar, 3.25"W x 3.25"D x 3.75"H, Round, With Lid, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 6 Each Per Case)
