Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB077BSS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB077BSS21 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Silver With Rose Gold Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB077BSS21 |
| Manufacturer Part # | RIB077BSS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| UPC | 840291040299 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB077BSS21, 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Silver with Rose Gold Lid, includes one RIB044BSS21-BTM 2 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Silver, and one RIB044RGS21-LID 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Rose Gold [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
