Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB074WHL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB074WHL21 3.5qt Round London Ice Bucket White With Rose Gold Lid Includes One RIB017WHL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base White
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB074WHL21 |
| Manufacturer Part # | RIB074WHL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Whites |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291040213 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB074WHL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - White with Rose Gold Lid, includes one RIB017WHL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - White, and one RIB024RGS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Rose Gold [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
