Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB071BKS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB071BKS21 2qt Brushed Stainless Ice Bucket Matte Black With Matte Brass Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB071BKS21 |
| Manufacturer Part # | RIB071BKS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blacks |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| UPC | 840291038371 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB071BKS21, 2qt Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Black with Matte Brass Lid, includes one RIB044BKS21-BTM 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Black, and one RIB044GOS21-LID 2 qt Round Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
