Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB070GOS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB070GOS21 2qt Round Stainless Ice Bucket Matte Brass With Matte Black Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB070GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB070GOS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| UPC | 840291038357 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB070GOS21, 2qt Round Stainless Ice Bucket - Matte Brass with Matte Black Lid, includes one RIB044GOS21-BTM 2 qt Round Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB044BKS21-LID 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Black [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
