Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB066GOS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB066GOS21 2qt Round Stainless Ice Bucket Matte Brass With London Brown Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB066GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB066GOS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| UPC | 840291038289 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB066GOS21, 2qt Round Stainless Ice Bucket - Matte Brass with London Brown Lid, includes one RIB044GOS21-BTM 2 qt Round Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB014BRL21-LID 2qt Round London Ice Bucket Lid - Brown [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
