Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB064WHL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB064WHL21 2qt Round London Ice Bucket White With Acrylic Lid Includes One RIB014WHL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base White
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB064WHL21 |
| Manufacturer Part # | RIB064WHL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Whites |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291038234 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB064WHL21, 2qt Round London Ice Bucket - White with Acrylic Lid, includes one RIB014WHL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base - White, and one RIB041CLT21 2qt Round Acrylic Ice Bucket Lid [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
