Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB062BEL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB062BEL21 2qt Round London Ice Bucket Stone With Matte Brass Lid Includes One RIB014BEL21-BTM 2qt London Ice Bucket Base Stone
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB062BEL21 |
| Manufacturer Part # | RIB062BEL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Beige |
| Height | 6.75" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 4.29 lbs |
| UPC | 840291055170 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB062BEL21, 2qt Round London Ice Bucket - Stone with Matte Brass Lid, includes one RIB014BEL21-BTM 2qt London Ice Bucket Base - Stone, and one RIB044GOS21-LID 2 qt Round Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
