Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB059BRL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB059BRL21 2qt Round London Ice Bucket Brown With White Lid Includes One RIB014BRL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base Brown
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB059BRL21 |
| Manufacturer Part # | RIB059BRL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Browns |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291038012 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB059BRL21, 2qt Round London Ice Bucket - Brown with White Lid, includes one RIB014BRL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base - Brown, and one RIB014WHL21-LID 2qt Round London Ice Bucket Lid - White [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
