Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB048GOS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB048GOS21 3qt Round Stainless Ice Bucket Matte Brass With London Smoke Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB048GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB048GOS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Height | 8" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291037794 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB048GOS21, 3qt Round Stainless Ice Bucket - Matte Brass with London Smoke Lid, includes one RIB024GOS21-BTM 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB017GYL21-LID 3.5qt Round London Ice Bucket Lid - Smoke [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
