Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH wine buckets and coolers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB044BKS21-BTM wine buckets and coolers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB044BKS21-BTM Tokyo Wine/Champagne Chiller 2 Qt. 5-3/4" Dia. X 6"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB044BKS21-BTM |
| Manufacturer Part # | RIB044BKS21-BTM |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Non-insulated |
| Height | 5" - 7"H |
| Height | 6" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.59 lbs |
| UPC | 00840291038470 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB044BKS21-BTM, Tokyo Wine/Champagne Chiller, 2 qt., 5-3/4" dia. x 6"H, round, brushed stainless steel, matte black finish (Packed By: 4 Each Per Case)
