Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB039GYL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB039GYL21 3.5qt Round Belize Ice Bucket Smoke With Matte Brass Lid Includes One RIB018GYL21-BTM 3.5qt Round Belize Ice Bucket Base Smoke
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB039GYL21 |
| Manufacturer Part # | RIB039GYL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Grays |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.32 lbs |
| UPC | 840291030702 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB039GYL21, 3.5qt Round Belize Ice Bucket - Smoke with Matte Brass Lid, includes one RIB018GYL21-BTM 3.5qt Round Belize Ice Bucket Base - Smoke, and one RIB024GOS21-LID 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
