Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB036BSS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB036BSS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Silver With Dune Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB036BSS21 |
| Manufacturer Part # | RIB036BSS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030627 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB036BSS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Silver with Dune Lid, includes one RIB024BSS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Silver, and one RIB023BEL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid - Dune [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
