Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB033GOS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB033GOS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Matte Brass With Matte Black Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB033GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB033GOS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030542 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB033GOS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Brass with Matte Black Lid, includes one RIB024GOS21-BTM 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB024BKS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Black [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
