Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB032BKS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB032BKS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Matte Black With Matte Brass Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB032BKS21 |
| Manufacturer Part # | RIB032BKS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blacks |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 9.87 lbs |
| UPC | 840291030511 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB032BKS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Black with Matte Brass Lid, includes one RIB024BKS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Black, and one RIB024GOS21-LID 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
