Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB029BKL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB029BKL21 3.5qt Round London Ice Bucket Black With Brown Lid Includes One RIB017BKL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB029BKL21 |
| Manufacturer Part # | RIB029BKL21 |
| Color | Blacks |
| Material | Faux Leather |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030429 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB029BKL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Black with Brown Lid, includes one RIB017BKL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Black, and one RIB017BRL21-LID 3.5qt Round London Ice Bucket Lid - Brown [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
