Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB027BEL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB027BEL21 3.5qt Round London Ice Bucket Stone With Matte Black Lid Includes One RIB017BEL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base Stone
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB027BEL21 |
| Manufacturer Part # | RIB027BEL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Beige |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291047038 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB027BEL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Stone with Matte Black Lid, includes one RIB017BEL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Stone, and one RIB024BKS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Black [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
