Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB025BLL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB025BLL21 3.5qt Round London Ice Bucket Navy With Brushed Stainless Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB025BLL21 |
| Manufacturer Part # | RIB025BLL21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blues |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.1 lbs |
| UPC | 840291037657 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB025BLL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Navy with Brushed Stainless Lid, includes one RIB017BLL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Navy, and one RIB024BSS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Silver [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
