RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB024GOS21_ ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB024GOS21_ 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Matte Brass Includes One RIB024GOS21-BTM 3 Qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base Matte Brass
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB024GOS21_ |
| Manufacturer Part # | RIB024GOS21_ |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.8 lbs |
| UPC | 840291028204 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB024GOS21_, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Brass, includes one RIB024GOS21-BTM 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB024GOS21-LID 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
