Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB024BSS21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB024BSS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Silver Includes One RIB024BSS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB024BSS21 |
| Manufacturer Part # | RIB024BSS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.8 lbs |
| UPC | 840291029492 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB024BSS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Silver, includes one RIB024BSS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Silver, and one RIB024BSS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Silver [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
