Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB023GYL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB023GYL21 3.5qt Round Belize Ice Bucket Smoke With Smoke Lid Includes One RIB023GYL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid Smoke
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB023GYL21 |
| Manufacturer Part # | RIB023GYL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Grays |
| Height | 9" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 11.79 lbs |
| UPC | 840291036520 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB023GYL21, 3.5qt Round Belize Ice Bucket - Smoke with Smoke Lid, includes one RIB023GYL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid - Smoke, and one RIB018GYL21-BTM 3.5qt Round Belize Ice Bucket Base - Smoke [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
