Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB023BEL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB023BEL21 3.5qt Round Belize Ice Bucket Dune With Dune Lid Includes One RIB023BEL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid Dune
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB023BEL21 |
| Manufacturer Part # | RIB023BEL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Beige |
| Height | 9" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.58 lbs |
| UPC | 840291024886 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB023BEL21, 3.5qt Round Belize Ice Bucket - Dune with Dune Lid, includes one RIB023BEL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid - Dune, and one RIB018BEL21-BTM 3.5qt Round Belize Ice Bucket Base - Dune [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
