Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB020BEL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB020BEL21 3.5qt Round London Ice Bucket Stone With Acrylic Lid Includes One RIB017BEL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base Stone
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB020BEL21 |
| Manufacturer Part # | RIB020BEL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Beige |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 9.25 lbs |
| UPC | 840291042415 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB020BEL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Stone with Acrylic Lid, includes one RIB017BEL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Stone, and one RIB022CLT21 3.5qt Round Ice Bucket Lid - Acrylic [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
