Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB017BRL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB017BRL21 3.5qt Round London Ice Bucket Brown With Brown Lid Includes One RIB017BRL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base Brown
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB017BRL21 |
| Manufacturer Part # | RIB017BRL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Browns |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 9.25 lbs |
| UPC | 840291021373 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB017BRL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Brown with Brown Lid, includes one RIB017BRL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Brown, and one RIB017BRL21-LID 3.5qt Round London Ice Bucket Lid - Brown [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
