Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB014BKL21 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB014BKL21 2qt Round London Ice Bucket Black Includes One RIB014BKL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB014BKL21 |
| Manufacturer Part # | RIB014BKL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Blacks |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291018762 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB014BKL21, 2qt Round London Ice Bucket - Black, includes one RIB014BKL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base - Black, and one RIB014BKL21-LID 2qt Round London Ice Bucket Lid - Black [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
