Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB010FRR20 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB010FRR20 Ice Bucket 2 Qt. 5.75"W X 5.75"D X 7"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB010FRR20 |
| Manufacturer Part # | RIB010FRR20 |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Height | 7" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 4.4 lbs |
| UPC | 840291016980 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB010FRR20, Ice Bucket, 2 qt., 5.75"W x 5.75"D x 7"H, Round, Composite, Ice, room360® - Nassau (Packed By: 2 Each Per Case)
