Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB005BLT20 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB005BLT20 Ice Bucket 2 Qt. 4.75"W X 7.5"D X 6.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB005BLT20 |
| Manufacturer Part # | RIB005BLT20 |
| Color | Blues |
| Material | Plastic |
| Height | 6.5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291042019 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB005BLT20, Ice Bucket, 2 qt., 4.75"W x 7.5"D x 6.5"H, Rectangular, Composite, Peacock, room360® - New York (Packed By: 2 Each Per Case)
