Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH ice buckets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RIB002BRL11 ice buckets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RIB002BRL11 3.5qt Square London Ice Bucket Brown With Acrylic Lid Includes One RIB001BRL11-BTM 3.5qt Square Ice Bucket Base Brown
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB002BRL11 |
| Manufacturer Part # | RIB002BRL11 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Browns |
| Height | 7.75" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 14.33 lbs |
| UPC | 840291038692 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB002BRL11, 3.5qt Square London Ice Bucket - Brown with Acrylic Lid, includes one RIB001BRL11-BTM 3.5qt Square Ice Bucket Base - Brown, and one RIB000CLT21-LID 3.5qt Square Acrylic Ice Bucket Lid [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
