Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH hair dryer holders.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RGB003BET86 hair dryer holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RGB003BET86 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Hair Dryer Bag
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RGB003BET86 |
| Manufacturer Part # | RGB003BET86 |
| Height | 3.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 3.05 lbs |
| UPC | 840291022196 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RGB003BET86, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Hair Dryer Bag, 9.5"W x 12.5"D x 3.5"H, Plastic, Brown, room360® - Amenity Solutions (Packed By: 48 Each Per Case)
