Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH blotter.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RBL002GYL21 blotter
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RBL002GYL21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Blotter
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RBL002GYL21 |
| Manufacturer Part # | RBL002GYL21 |
| Height | 0.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 24" |
| Weight | 14.1 lbs |
| UPC | 840291057457 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RBL002GYL21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Blotter, 19"W x 24"D x 0.5"H, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
