Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH buffet and display systems and accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RAH011BKL20 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RAH011BKL20 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Box
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RAH011BKL20 |
| Manufacturer Part # | RAH011BKL20 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2.86 lbs |
| UPC | 840291052858 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RAH011BKL20, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Box, 5.25"W x 9.5"D x 3.5"H, Rectangular, With Clear Lid, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 2 Each Per Case)
