Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH countertop organizer condiment caddies.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH RAH002GYL11 countertop organizer condiment caddies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH RAH002GYL11 Accessory Holder 8.25"W X 8.75"D X 3"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RAH002GYL11 |
| Manufacturer Part # | RAH002GYL11 |
| Construction | Resin |
| Type | 3 Section |
| Color | Gray |
| Height | 3" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291027054 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RAH002GYL11, Accessory Holder, 8.25"W x 8.75"D x 3"H, Rectangular, 3-Compartment, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
