Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH coffee and teaspoon spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FTS013MSS23 coffee and teaspoon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FTS013MSS23 Oliver Tea Spoon 7"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FTS013MSS23 |
| Manufacturer Part # | FTS013MSS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 840291060969 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FTS013MSS23, Oliver Tea Spoon, 7"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
