Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH coffee and teaspoon spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FTS012ANS23 coffee and teaspoon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FTS012ANS23 Brandon Tea Spoon 6.5"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FTS012ANS23 |
| Manufacturer Part # | FTS012ANS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 5" - 6" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.54 lbs |
| UPC | 840291060914 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FTS012ANS23, Brandon Tea Spoon, 6.5"L, stainless steel, Antique Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
