Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH specialty spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSS014BSS23 specialty spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSS014BSS23 Harmony™ Spoon 6-1/2" X 1-1/2" (fits Into 16 Oz. Cup)
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSS014BSS23 |
| Manufacturer Part # | FSS014BSS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 4" - 6" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.19 lbs |
| UPC | 840291014542 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSS014BSS23, Harmony™ Spoon, 6-1/2" x 1-1/2", (fits into 16 oz. cup), stainless steel (Packed By: 12 Each Per Case)
