Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH specialty spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSS014BKS23 specialty spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSS014BKS23 Harmony™ Spoon 6.5" Brushed 18/10 Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSS014BKS23 |
| Manufacturer Part # | FSS014BKS23 |
| Material | 18/10 Stainless Steel |
| Length | 4" - 6" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.19 lbs |
| UPC | 840291059109 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSS014BKS23, Harmony™ Spoon, 6.5", brushed 18/10 stainless steel, Matte Black (Packed By: 12 Each Per Case)
