Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soup and bouillon spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSS004MSS23 soup and bouillon spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSS004MSS23 Cameron Soup Spoon 6.75"L Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSS004MSS23 |
| Manufacturer Part # | FSS004MSS23 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 1.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.62 lbs |
| UPC | 840291060709 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSS004MSS23, Cameron Soup Spoon, 6.75"L, stainless steel, Mirror Silver (Packed By: 12 Each Per Case)
