Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSP009WHP23 china spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSP009WHP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Condiment Spoon
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSP009WHP23 |
| Manufacturer Part # | FSP009WHP23 |
| Length | 5" |
| Material | Porcelain |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 840291019769 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSP009WHP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Condiment Spoon, 5" long, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
