Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china spoons.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH FSP008WHP23 china spoons
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH FSP008WHP23 Spoon 4-1/2" X 1-3/4" X 1-1/4" Swirl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSP008WHP23 |
| Manufacturer Part # | FSP008WHP23 |
| Length | 4" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| UPC | 840291013989 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSP008WHP23, Spoon, 4-1/2" x 1-3/4" x 1-1/4", swirl, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
